sobota 23. února 2019 Kniha návštěv © 1999-2010 ib studio
ib net : Svět Přeživších | Svět Pokémonů | Pokédex Extra | Heroes | Rio de Janeiro | Axon Ateliér | Deník z Aiči | ib --- Týden neklidu | Pohřeb českých vysokých škol | AS FF UP
Wastelands [ Svět Přeživších ]
hodina chřestýše den Sheran, bohyně přírody a míru 54 let po velké válce
[ Novinky ] [ Pravidla ] [ Seznamy karet ] [ Popisy karet ] [ Turnaje ] [ Výsledky turnajů ] [ Aliance síly ] [ Top 10 ]
[ Ceník ] [ Balíčky ] [ Komba smrti ] [ Diskuze ] [ Doplňky ] [ Odkazy ] [ Credits ]
Svět Přeživších Pravidla Chara-dinův návrat

Chara-dinův návrat

Autor: Makó Balázs, Tihor Miklós

Česká edice: Michal Srba

Sadu testovali: Almási Viktor, Bedzsula Ádám, Dano Zoltán, Debreceni Áron, Homoki Zsolt, Jancsár János, Kovács Ákos, Makó Katalin, Neumann Róbert, Papadimitropulosz Alexander, Sári Zoltán, Szeitz Gábor, Szemerényi Tibor

Debrecen: Bíro Gábor, Demeter István, Józsa Sándor, Koczur Ferenc, Nagy Barna, Rapi Ferenc, Székelyhidi Anita, Tóth János, Tóth Zoltán

Békéscsaba: Béres Csaba, Erdei Gábor, Krajcsó Péter, Lipták Mátyás, Prekop Gergely

Chara-dinův návrat

Rozšiřující sada ke sběratelské karetní hře Wastelands.

Chara-dinův návrat je rozšiřující sada ke sběratelské karetní hře Wastelands. Pravidla hry najdete v základním balení Wastelands, které si můžete pořídit všude tam, kde jste si získali tento balíček.

Chara-dinův návrat
Tato první rozšiřujíci sada hry Wastelands vznikla po dlouhém testování. Obsahuje 255 nových karet se spoustou nových schopností. Doufáme, že najdete nové kombinace a koncepce herních balíčků, dokonce i takové, se kterými jsme vůbec nepočítali.

Chara-din
Chara-din je prastarý bůh temnoty a chaosu, který se vrátil do země těch, co přežili. Od této chvíle můžete tedy používat také karty Chara-dina ve svých balíčcích. Tato rozšiřující sada obsahuje opravdu hodně fialových karet. Je to proto, aby jsme dosáhli rovnováhy mezi Chara-dinem a ostatními bohy.

Bufa
Od vydání Chara-dinova návratu se může stát, že objevíte nějakou kartu Bufy, skrytého boha. Pokud používáte pravidlo čtyř barev, může být Bufa použit v každém balíčku (nepočítá se do limitu). Samozřejmě pokud nějaká karta musí "jmenovat boha" či "jmenovat kartu", můžete jmenovat také Bufu. Používate-li volitelné pravidlo výhody barev, nemá Bufa žádnou výhodu ani postih.

Avataři
Avataři jsou prvotní zástupci a poslové svých bohů. Ve hře Wastelands má každý bůh svého avatara. Avatar je bojovník, ale nepatří mezi osobnosti nebo bytosti. Z toho vyplývá, že všechny karty působící na bojovníky působí i na avatary, ale karty působící na osobnosti a na bytosti na ně nemají žádný vliv. Každý hráč může mít v jednu chvíli pouze jednoho avatara ve hře. Pokud vyloží druhého, je první odložen na hřbitov. Více hráčů může mít ve hře stejného avatara. Pokud někdo chce kopírovat avatara, platí pro kopii stejná pravidla, jako pro avatara samotného.

Oblíbenci
Každý bůh má své oblíbené bojovníky, občas i předměty nebo magii. Těmto kartám se říká "oblíbenci" a poznáme je podle znaku poháru (Keg), který je na nich vytištěn. Pokud má hráč tři různé oblíbence stejné barvy ve hře nebo má dva ve hře a třetí do ní přichází, obdrží od svého boha speciální dárek. Hráč si může ve své hlavní fázi prohlédnout svůj hrací balíček a vzít si do ruky jednu kartu boha, jehož podmínku splnil. Kartu musí samozřejmě ukázat všem hráčům. Tuto schopnost může každý hráč použít pouze jednou za hru.

Žetony bojovníků
Není-li uvedeno jinak, je vyvolávací cena všech žetonů-bojovníků nulová.
Není-li uvedeno jinak, nelze žetony-bojovníky obětovat pro komponenty, i když komponenty mají.

Cílový protihráč
Pokud je na kartě, která zůstává ve hře (očarování, stavba,...), cílový protihráč, musí být určen při vyvolání karty a nemůže být již měněn.

Základní/maximální ÚČ/Ž
Je-li na kartě uvedeno základní ÚČ/Ž, je vždy míněno ÚČ/Ž bez jakýchkoliv bonusů či modifikací.
Pokud je na kartě uvedeno maximální ÚČ/Ž nebo pouze ÚČ/Ž, je vždy míněno ÚČ/Ž se všemi modifikacemi a bonusy.

Imunita vůči očarování
Na bojovníka, který nemůže být cílem očarování, nelze hrát žádná očarování, ale ta, která na něm již byla, zůstávají. Bojovník nemůže být cílem efektu žádného očarování. Ta očarování, která působí na všechny bojovníky (či určitou skupinu zahrnující více bojovníků) dále na bojovníka působí.
U bojovníka s imunitou vůči očarování platí to samé s tím rozdílem, že při získání imunity jsou všechna dosavadní očarování na bojovníkovi zničena.

Zákaznický servis

Máš-li nějaké dotazy k této rozšiřující sadě nebo ke hře Wastelands, kontaktuj náš zákaznický servis, kde ti zodpovíme všechny otázky.

Adresa: ADC Blackfire Entertainment s.r.o., Příběnická 20, 130 00 Praha 3
E-mail: legenda@blackfire.cz
Tel.: 02/628 48 32 ÚT a ČT mezi 14:00 a 16:00
Fax: 02/628 46 91

Hatalom Kártyái™ is a trademark of Beholder Kft., Hungary. Wastelands is the authentic translation of Hatalom Kártyái. Wastelands is published in the Czech Republic by Blackfire Games s.r.o., with the permission of Beholder Kft.


Použity materiály přiložené k rozšiřující sadě Chara-dinův návrat.
Uveřejněno ???.
Naposledy upraveno 29. dubna 2002.

nahoru
Copyright © 2002 Svět Přeživších
Pečeť
[ Novinky ] [ Pravidla ] [ Seznamy karet ] [ Popisy karet ] [ Turnaje ] [ Výsledky turnajů ] [ Aliance síly ] [ Top 10 ]
[ Ceník ] [ Balíčky ] [ Komba smrti ] [ Diskuze ] [ Doplňky ] [ Odkazy ] [ Credits ]